Posted by : nurak 10 Şubat 2016 Çarşamba

Nur-Ak Kuzine soba olarak , 1986 yılından günümüze derece faaliyette olan firmamız kalem olarak ödün ve Kömür Yakmalı Sobalar üretmekteyiz. İmalatımız baştan sona kendimize ilişik olup külliyen il işçiliğiyle özenle imal edilen kuzine sobalarını sizin beğeninize sunmaktan mutluluk duymaktayız. tığ kuzine imalatında evvela nitelik ve sağlamlık anlayışı ile görev sunmayı erek edindik. Ustamız ve Kuzine sobalarına Rize ve Trabzon bölgesinde hayat veren 28 senedir kuzine soba ustası Mustafa Nur öncülüğünde devam fail imalatımız kabala ve perişan olarak bakım vermeye devam etmektedir.

Türkiye genelinde müşterilerine mürtefi nitelikli ödünleme ve kömür yakmalı kuzine sobaları hizmetini yanlışsız bir şekilde sobanın yapıldığı güçlü levhaların en kalitelisini kullanarak yapmaya dikkat göstermekteyiz.. tığ biliyoruz ki evindeki sobanız sizin ısı kaynağınız olmasıyla baş başa olarak kullandığınız fırın olarak kullandığınız evinizin en stratejik vazgeçilmezlerindendir. Uzun zamanların tecrübesiyle her sabık tarih adını Türkiye' nin çeşitli bölgelerinde adını duyuran firmamız parasız kargo ile her yere eser göndermektedir.Sizde kaliteyi ucuza almak ve sorunsuz bir özen  istiyorsanız hemen bizi arayın.


Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

Yayınlar

Blogger arşivi

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts

- Copyright © Trabzon Kuzinesi Model ve Çeşitleri | Fiyat Bilgisi İçin İletişim 0464-242-27-55 -Trabzon kuzinesi- Powered by Blogger